Apple попереджає про можливі атаки на iPhone у 92 країнах

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Apple попередила своїх користувачів про можливі хакерські атаки на їхні iPhone у 92 країнах світу. Компанія повідомляє, що було виявлено активність шпигунського програмного забезпечення, яке намагалося віддалено компрометувати пристрої, пов’язані з Apple ID.

Реклама

“Apple виявила, що ваш iPhone, прив’язаний до Apple ID -xxx-, може бути ціллю атаки шпигунського ПЗ, використовуваного найманцями, яке намагається віддалено отримати до нього доступ. Найімовірніше, ця атака націлена на вас особисто через вашу особистість або діяльність. Хоча абсолютна впевненість при виявленні таких атак ніколи не гарантується, ми високо оцінюємо надійність цього попередження – будь ласка, поставтеся до нього серйозно”, – йдеться в повідомленні.

Компанія рекомендує всім користувачам активувати режим Lockdown Mode, який дає змогу захиститися від подібних атак.

Apple також зазначає, що вона не може надати більше інформації про причини, через які користувачі отримали це повідомлення, оскільки це може допомогти зловмисникам адаптувати свою діяльність до майбутніх заходів безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: