Samsung планує випустити дешевші Galaxy Watch

Час читання: < 1 хв.

У Samsung досить хороша лінійка розумного годинника на Wear OS. Galaxy Watch 6 і Galaxy Watch 6 Classic входять до числа найбільш оснащених розумних годинників для телефонів Android. Однак вони досить дорогі, і не кожен зможе їх купити. Таким чином, Samsung може зробити дешевші Galaxy Watch.

Реклама

Galaxy Fit 3 є надзвичайно доступним за ціною, але на ньому немає Wear OS. Для тих, хто хоче Galaxy Watch на базі Wear OS, але не хоче витрачати на пристрій більше 150 доларів, Samsung розробляє Galaxy Watch FE. Згідно з повідомленням Android Headlines, Galaxy Watch FE має номер моделі SM-R866. Повідомляється, що він має як мінімум три варіанти: SM-R866F (міжнародний), SM-R866U (США LTE) та SM-R866N (Корея).

Коли ви помічаєте номер моделі Galaxy Watch FE, здається, що це модифікована версія Galaxy Watch 4 (SM-R860). Таким чином, Samsung може переупакувати Galaxy Watch 4, можливо, з більш новим процесором. Інші функції можуть залишитися такими ж, як у оригінальних Galaxy Watch 4.

Оскільки Galaxy Watch 4 вже продається на Amazon всього за 150 доларів, було б чудово, якби Samsung випустила Galaxy Watch FE за аналогічною чи навіть нижчою ціною.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.