Один із семи смартфонів Apple уже виробляється на території Індії

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Азіатські компанії в багатьох випадках підбивають підсумки фіскального року на початку квітня, тому попередні результати цієї активності дали змогу Bloomberg заявити, що в минулому фіскальному році на території Індії було випущено вдвічі більше Apple iPhone у вартісному вираженні, ніж роком раніше. У відпускних цінах виробників сума зросла до $14 млрд, і тепер 14% усіх смартфонів Apple, що реалізуються у світі, збираються в Індії. Інакше кажучи, кожен сьомий iPhone робиться в цій південноазіатській країні.

Реклама

Foxconn випускає до 67% всіх iPhone індійської збірки, ще 17% припадають на Pegatron, а смартфони Apple, що залишилися, виробляються на колишньому підприємстві Wistron, яке минулого року придбала індійська Tata Group. На контроль над одним із підприємств Pegatron на півдні країни вона теж претендує, а ще обидві компанії хочуть спільними зусиллями звести нове підприємство з випуску iPhone. В Індії збираються смартфони сімейств від iPhone 12 до iPhone 15, але в останньому випадку на території країни не збираються старші моделі Pro і Pro Max. Основна частина смартфонів Apple, що випускаються в Індії, поставляється на експорт, на місцевому ринку продукція марки займає не більше 6%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: