Apple зосередиться на складних пристроях

Час читання: < 1 хв.

У світі високих технологій завжди панує атмосфера очікування чогось нового і революційного, і, судячи з усього, Apple не має наміру відставати від цієї тенденції. Відомо, що компанія активно досліджує можливості складних пристроїв і, якщо вірити останнім повідомленням галузевих ЗМІ, до 2025 року ми можемо стати свідками запуску iPhone або iPad з гнучким дисплеєм.

Реклама

Цей крок, вочевидь, є відповіддю на уповільнення темпів зростання продажів традиційних iPhone, а також на зростаючу популярність складних пристроїв від конкурентів, таких як Samsung і Huawei. Можливість складання пристрою пропонує новий рівень портативності та зручності, що може стати ключовим фактором у залученні споживачів.

Інсайдерська інформація вказує на те, що в лабораторіях Apple в Купертіно вже існують прототипи складних iPhone, що свідчить про серйозність намірів компанії. Прагнення створити пристрій, який у складеному вигляді матиме товщину, порівнянну з iPhone 15, підкреслює фокус на естетиці та інноваціях.

Зараз читають  iPhone 15 застарів ще до виходу iPhone 16 без підтримки розумного ШІ від Apple

Однак, незважаючи на хвилювання, яке спричиняють ці новини, існують побоювання, що внутрішні процеси та стратегії управління в Apple можуть сповільнити або ускладнити процес розробки. Спостерігачі зазначають, що для успішного впровадження таких інновацій знадобляться гнучкість і адаптивність, які не завжди характерні для великих корпорацій з усталеними структурами.

Проте передчуття нового прориву в галузі мобільних пристроїв уже викликає значний інтерес серед споживачів і аналітиків. Можливість розкрити iPhone, як книгу, і використовувати його в нових сценаріях використання може відкрити нову главу в історії мобільних технологій. Час покаже, чи зможе Apple реалізувати свої амбітні плани і змінити ринок складних пристроїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.