Австралійський міжнародний центр нейроморфних систем оголосив про майбутній запуск суперкомп’ютера Deep South. Він побудований таким чином, щоб працювати подібно до людського мозку – це дає йому певні переваги над конкурентами.
Швидкодію Deep South оцінюють у 228 трлн операцій на секунду – це приблизно у 2000 більше, ніж номінальна “продуктивність” мозку людини. Саме в останнього комп’ютер, за заявою його творців, скопіював алгоритм об’єднання операцій зі зберігання та обробки даних (подробиці не уточнюються).
Під час спроб імітації активності мозку дослідники краще вивчили його роботу. Це, за їхніми словами, поліпшило розуміння захворювань мозку, а також його реакцій на старіння і ліки. Сам Deep South теж уже встиг зробити свій внесок у вивчення людини: з його допомогою можна аналізувати зв’язок між нейронами, визначати першопричини неврологічних проблем і візуалізувати різні процеси (наприклад, навчання – на прикладі того, як комп’ютер розподіляє завдання під час роботи).
Основна функція Deep South полягатиме в тому, щоб допомагати дослідникам в аналізі даних, необхідних для створення нових технологій і теоретичних відкриттів. Наприклад, він може допомогти розробити більш автономний акумулятор для смартфонів. Запуск суперкомп’ютера відбудеться 24 квітня.
Смартфон, здається, вже приріс до нас. Без нього навіть у магазин не виходжу, що вже…
20 листопада виходить довгоочікуваний S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl на Xbox Series X/S і PC.…
Незважаючи на те, що рішення було ухвалено на користь Samsung, попередня постанова відомства дозволяє BOE…
Смартфони Samsung Galaxy S25 коштуватимуть стільки ж, як і телефони Galaxy S24, про що повідомляє…
Найкраща картинка без зайвих навантажень на систему. Згідно з новими інсадами, Samsung планує розширити можливість…
Мене вражає, як ByteDance, компанія, яка стоїть за TikTok, досі оцінюється в шалені $300 мільярдів,…