lifecell стане одним цілим з Volia завдяки французькому інвестору

Час читання: 2 хв.

Французький інвестор, власник великого телекомунікаційного портфеля, що охоплює Європу, Африку та Латинську Америку, Ксав’є Ніель має намір придбати Датагруп-Volia та об’єднати його з lifecell. У березні 2024 року АМКУ схвалило це рішення, повідомляє портал Бизнес.nv.

Реклама

У спільному прес-релізі NJJ Holding та інвестиційної компанії Horizon Capital йдеться про те, що злиття Датагруп-Volia та Lifecell відбудеться після повного схвалення цього рішення до АМКУ. До цього моменту фонд, яким управляє американська приватна інвестиційна компанія Horizon Capital під керівництвом Олени Кошарної, володів 96,13% акцій Датагруп-Volia. Інші акції належали генеральному директору Датагруп-Volia Михайлу Шелембі.

Об’єднану платформу Датагруп-Volia-Lifecell очолюватиме чинний гендиректор Датагруп Михайло Шелемба. Голова Наглядової Ради Датагруп-Volia П’єр Данон залишиться на своїй посаді в об’єднаній структурі.

“Група планує запустити значну інвестиційну програму після закриття угоди в Україні, з інвестиціями в мережу, ліцензії, обладнання та розширення інфраструктури фіксованого та мобільного зв’язку в країні для прискорення майбутнього зростання”, – йдеться у прес-релізі.

Після злиття планується надання послуг мобільного зв’язку понад 10 мільйонам українців, а фіксованою мережею обслуговуватиметься понад 4 мільйони квартир та будинків по всій Україні. Злиття Датагруп Volia та Lifecell в числі іншого дозволить надавати абонентам потрійний пакет послуг, до якого входитиме мобільний та фіксований зв’язок, а також платні ТВ-канали.

Зараз читають  Microsoft примусово оновлює Windows 10 і рекомендує самостійно переходити на Windows 11

Ксав’є Ніель наголошує, що має намір створити в Україні нового лідера у сфері зв’язку та комунікацій. Бізнесмен бачить на українському ринку величезні перспективи та готовий інвестувати у їхній розвиток.

“Я радий, що ми досягли цього важливого етапу схвалення регуляторних умов для Датагруп-Volia, це значний крок до створення національного українського лідера у сфері телекомунікацій. Україна є будинком разючого технологічного сектору з інноваціями у сфері штучного інтелекту, високим рівнем цифровізації та технологічної спрямованості. Ми впевнені, що наша історична угода стане сигналом для інших про те, що настав час інвестувати в Україну, для того, щоб підтримати відновлення країни і реалізувати її потенціал”, – зазначив Ксав’є Ніель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОUkrainianwall.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.