Xiaomi більше не лідер на ринку смартфонів у Китаї

Час читання: < 1 хв.
На китайському ринку смартфонів продовжуються значні зміни. Xiaomi тепер не входить до п’ятірки лідерів. Однак детальніший аналіз показує, що немає нічого катастрофічного, і китайський ринок смартфонів практично рівномірно розподілений між шістьма брендами. Частка ринку розділена так: 16,9% у Vivo+iQOO, 15,8% у Honor, по 15,5% у Apple і Huawei, 14,7% у OPPO+OnePlus і 14,5% у Xiaomi+Redmi.
5,4% ринку, що залишилися, розподіляються між іншими брендами, такими як ZTE, Meizu, Motorola та інші, включаючи Nio. Звіт зазначає зниження частки Apple на 20% порівняно з 1 кварталом 2023 року. Загалом можна відзначити, що Huawei продовжує відновлювати свою частку ринку, особливо у другому кварталі (квітень-червень), де її частка може значно збільшитись завдяки випуску нових флагманських смартфонів Huawei P70, запланованих на найближчий час.

Зараз читають  SpaceX представила компактну антену Starlink Mini для супутникового інтернету

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.