MacBook Pro є найпопулярнішим комп’ютером Mac у США

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Нещодавнє дослідження CIRP показало, що MacBook Pro є найпопулярнішим комп’ютером Mac у США, займаючи 51% усіх продажів Apple на кінець 2023 року. Це суперечить заявам Apple, яка стверджує, що найпопулярнішим є MacBook Air.

Реклама

Частка MacBook Air становить 39%, а третє місце посідає модель iMac з 4% продажів. Мала частка продажів настільних комп’ютерів Apple викликає питання про стратегію компанії, особливо з огляду на успіх і можливості процесорів M-серії.

Також варто відзначити, що модель Mac Pro займає всього 3% продажів, що може вказувати на те, що вона не затребувана або має неясну цінність для споживачів. Загальний висновок полягає в тому, що Apple повинна запропонувати настільний комп’ютер з конкурентоспроможною ціною і унікальними характеристиками, щоб збільшити свою частку на ринку.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: