В Україні представлено нову бронемашину Inguar-3 класу MRAP

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Українська компанія «ІНГУАР» випустила нову бронемашину класу MRAP, яка отримала назву Inguar-3. Це потужна бойова техніка, яка має високий рівень захисту та інноваційні рішення у конструкції.

Inguar-3 пройшла успішні заводські тести та готується до державних випробувань. Нова бронемашина має модульну конструкцію з окремою передньою та задньою бронекапсулою, що дозволяє змінювати конфігурацію залежно від потреб. Таким чином, Inguar-3 може бути використана як десантний автомобіль, пікап або носій важкого озброєння.

Велику увагу при розробці Inguar-3 приділили захисту екіпажу. Машина оснащена комбінованим бронюванням, що складається з алюмінієвих та сталевих плит. Це забезпечує високий рівень захисту від бронебійних куль, уламків снарядів та мін. Машина витримує влучання бронебійних куль калібру 7,62×51 та підрив протитанкової міни з 8 кг вибухівки.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Крім цього, Inguar-3 має велику кількість додаткових опцій та систем безпеки. Серед них: камери переднього, заднього та бокового огляду, система автоматичного пожежогасіння, фільтрація повітря від хімзараження, а також автономний обігрівач салону та система кондиціонування повітря.

Завдяки технологічним інноваціям та високому рівню захисту, Inguar-3 стане незамінною бронемашиною для військових операцій та спеціальних операцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.