Новини України та Світу

GenAI стає головною загрозою кібербезпеки у 2024 році

Share

Оскільки хакери розробляють нові методи проникнення у ваші пристрої, генеративний штучний інтелект (GenAI) став головною загрозою цьогоріч, оскільки кіберзлочинці використовують моделі ChatGPT і Gemini AI для поліпшення своїх методів. Великі мовні моделі (LLM) – це тільки початок нового прориву у сфері хакерства.

“Важливо усвідомлювати, що це тільки початок еволюції GenAI, і багато хто з демонстрацій, які ми бачили в операціях безпеки та безпеці застосунків, показують реальні перспективи”, – говорить Річард Аддіскотт, старший директор-аналітик Gartner.

GenAI займає значний простір серед керівників служб безпеки, що є ще однією проблемою, з якою потрібно впоратися, але також дає можливість використовувати свої можливості для підвищення безпеки на оперативному рівні. Неминучість того, що треті сторони зіткнуться з інцидентами в галузі кібербезпеки, змушує керівників служби безпеки більше зосередитися на інвестиціях, орієнтованих на стійкість, і відійти від попередньої комплексної перевірки.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

“Почніть зі зміцнення планів дій у надзвичайних ситуаціях для дій третіх сторін, які становлять найбільший ризик кібербезпеки”, – сказав Аддіскотт.

Як показав звіт, опублікований минулого місяця, більше ніж одна з чотирьох організацій заборонила використання GenAI через ризики конфіденційності та безпеки даних.

Згідно з “Бенчмарковим дослідженням конфіденційності даних Cisco 2024”, більшість компаній обмежують використання генеративного штучного інтелекту (GenAI) через питання конфіденційності та безпеки даних, а 27 відсотків компаній заборонили його використання, принаймні тимчасово.

Серед основних проблем підприємства назвали загрози законним правам і правам інтелектуальної власності організації (69 відсотків), а також ризик розкриття інформації громадськості або конкурентам (68 відсотків).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: ШІ
  • Останні записи

    Все дуже серйозно. OpenAI посилює захист конфіденційності

    В останньому матеріалі видання Vox з'явилася інформація про те, що компанія OpenAI, відома своїми розробками в галузі…

    18.05.2024

    Відомо, що Apple не розповіла про новий iPad Pro

    На початку цього року купив новий MacBook Air. Це була 13-дюймова модель початкового рівня із…

    18.05.2024

    Microsoft випустить нову консоль Xbox у 2026 році

    Інсайдер під ніком TheGhostofHope, посилаючись на кілька "надійних джерел", розповів про плани Microsoft з випуску…

    18.05.2024

    В мережу потрапили шпалери та кольори Google Pixel 9

    Телефони Google Pixel завжди мали чудові шпалери. Перші кілька поколінь дивували нас живими шпалерами, розробленими…

    18.05.2024

    Компанія Apple змінила систему охолодження на новому iPad Pro

    Канал Phone Repair Guru опублікував відео розбирання 13-дюймового планшета iPad Pro, заснованого на новітній SoC…

    18.05.2024

    Samsung Galaxy Z Fold 6 вже протестували в Geekbench

    Майбутній флагманський смартфон Samsung Galaxy Z Fold 6 засвітився у базі синтетичних тестів Geekbench 6…

    18.05.2024