Стартував набір на BGV HARDWARE ACCELERATOR – програму підтримки технологічних стартапів в Україні

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Національний університет “Житомирська політехніка” у співпраці з інвестиційною компанією BGV запускає BGV Hardware Accelerator — акселераційну програму для підтримки українських технологічних стартапів.

Програма має на меті залучити інженерний талант та сприяти створенню інноваційних продуктів у сферах автоматизованих виробництв, робототехніки, медичних технологій, екотехнологій та інших.

В рамках акселерації, 10 вибраних команд отримають можливість взяти участь у теоретичних та практичних навчаннях. Теоретична частина передбачає 9 навчальних модулів від міжнародних експертів та засновників провідних українських технологічних стартапів. Практична частина дозволить командам створити MVP на базі лабораторій інноваційного хабу університету.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Крім того, інвестиційна компанія BGV виділила кошти на підтримку та розвиток ідей команд-учасників акселератора. Кожна команда може отримати до 3000 євро на придбання необхідних матеріалів для створення власних механізмів. Компанія також профінансувала дооснащення лабораторії інноваційного хабу Житомирської політехніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.