Ілон Маск зіткнувся з новими проблемами на тлі різкого падіння акцій Tesla

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ілон Маск, найбагатша людина у світі, зіткнеться з безліччю проблем у 2024 році, серед яких центральне місце посідає значне падіння вартості акцій Tesla, повідомляють аналітики та ЗМІ.

Після зоряного 2023 року акції Tesla впали майже на 23% цього року. Інвестори стурбовані потенційним уповільненням глобальних продажів електромобілів, особливо в Китаї з його нестабільною економікою. Це падіння знищило приблизно 188 мільярдів доларів з оцінки Tesla, витіснивши її з групи “Чудова сімка”, що складається з високотехнологічних акцій. Особисті статки Маска, значною мірою пов’язані з його часткою в Tesla, скоротилися на 21 мільярд доларів через падіння акцій.

Цікаво також, що суддя в штаті Делавер ухвалив рішення про заборону виплати Маску винагороди за Tesla в розмірі 55 мільярдів доларів, що може поставити під загрозу його становище найбагатшої людини у світі. Це рішення також змусило Маска запропонувати перенести реєстрацію компанії Tesla в Техас.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Хоча ці події малюють складну картину для Маска, важливо зазначити, що ціна акцій Tesla, як і раніше, вища, ніж рік тому, і за останні п’ять років вони продемонстрували величезне зростання. Крім того, особистий статок Маска, незважаючи на недавнє падіння, залишається значним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.