Головна Новини України та Світу У WhatsApp скопіювали ще одну популярну “фішку” Telegram

У WhatsApp скопіювали ще одну популярну “фішку” Telegram

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Незважаючи на свою величезну популярність, у WhatsApp все ще немає деяких фішок, які в інших месенджерах уже давно стали нормою. Проте розробники знають про це, і недавнє оновлення вказує на близьку появу анімованих стікерів.

Нововведення помітив ресурс WABetaInfo в бета-версії WhatsApp для Android. Зазначається, що анімовані стікери можуть бути у форматі WebP або Lottie. Завдяки останньому, стікери можна збільшувати та зменшувати без втрати якості, що робить такі стікери універсальними для різних розмірів екрана.

На сьогодні у WhatsApp реалізовано лише підтримку статичних стікерів та емодзі, а також анімованих емодзі, що відтворюються лише в разі їхнього надсилання окремо від тексту. І враховуючи відсутність анімованих стікерів, багато користувачів замість них відправляють співрозмовникам GIF-анімації.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Фахівці кажуть, що це може здатися незначною зміною порівняно з іншими, однак анімовані стікери та емодзі вже давно завоювали популярність серед користувачів Telegram. Багато хто воліє використовувати зображення замість простих фраз і описів, що робить цю функцію затребуваною.

Якщо тестування пройде вдало, то анімовані стікери з’являться вже в наступному оновленні WhatsApp для Android, iOS та інших платформ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: