Samsung Galaxy Book 4 з’явиться на глобальному ринку вже за два дні

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Samsung Electronics оголосила, що глобальна доступність серії Galaxy Book 4 розпочнеться 26 лютого. Нова серія включає в себе ноутбуки Galaxy Book 4 Ultra, Galaxy Book 4 Pro та Galaxy Book 4 Pro 360. Спочатку випущена в Кореї, де вона швидко перевершила продажі своїх попередників, серія Galaxy Book 4 тепер прямує на міжнародні ринки, такі як США, Великобританія, Франція та Німеччина.

Galaxy Book 4 Ultra – це модель високого класу, оснащена 3K AMOLED-дисплеєм і працює на базі процесорів Intel Core Ultra з графічними опціями NVIDIA GeForce RTX 40. Він підтримує до 64 ГБ оперативної пам’яті та SSD-накопичувач на 2 ТБ. Модель Ultra вирізняється акумулятором ємністю 76 Вт-год і швидкою зарядкою 140 Вт, укладена в тонкий корпус товщиною 16,5 мм і важить близько 1,86 кг.

Galaxy Book 4 Pro 360, розроблений для універсальності, легший і тонший за Ultra, має таку ж якість дисплея, але переходить на графіку Intel Arc Graphics. Він пропонує до 1 ТБ пам’яті і поставляється з акумулятором ємністю 76 Вт-год і адаптером USB Type-C потужністю 65 Вт. Ця модель особливо підходить для користувачів, які шукають ноутбук-трансформер, що поєднує в собі продуктивність і гнучкість.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Для користувачів, яким важлива портативність, Galaxy Book 4 Pro доступний у 14-дюймовому та 16-дюймовому варіантах. Як і Pro 360, він оснащений процесорами Intel Core Ultra та графікою Intel Arc Graphics, що забезпечує баланс між продуктивністю та високоякісним дисплеєм. Моделі Pro оснащені акумулятором ємністю 63 або 76 Вт-год і адаптером потужністю 65 Вт, залежно від розміру.

Хоча глобальна ціна не була розкрита, ми можемо отримати уявлення про неї з корейського прайсу. У Південній Кореї вартість Galaxy Book 4 Pro стартує від 1,88 млн вон ($1,452), тоді як Galaxy Book 4 Pro 360 і Galaxy Book 4 Ultra коштують 2,59 млн вон ($2,002) і 3,36 млн вон (~$2,597) відповідно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.