Переказ грошей з картки на картку: які ліміти встановили ПриватБанк та monobank

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

При грошових переказах через онлайн-банкінг діють обмеження як на суму, а й кількість платежів за певний проміжок часу. Ліміти при переказах з карток на картку можуть відрізнятися і залежать від умов кожного конкретного банку. Які ліміти встановили ПриватБанк та monobank на переказ коштів на картку.

Ліміти на переклади між фізособами

Зокрема, ліміти на перекази між фізичними особами в ПриватБанку та monobank встановили так:

  1. ПриватБанк – при переказі на рахунки інших банків діє обмеження 29 999 гривень (один платіж). Дозволено 100 транзакцій на день та 200 на місяць;
  2. monobank – при переказі на рахунки інших банків діє обмеження 60 тисяч гривень (один платіж). При цьому дозволено 50 транзакцій на день та 150 на місяць.

Ліміти на ці послуги встановили також послуги, що пропонують переказ між картами будь-яких банків. Ці обмеження залежать від банківських установ, які випустили картки клієнтів.

Наприклад, платіжний сервіс iPay.ua встановив такі ліміти:

  • 25 тисяч гривень – сума одного платежу;
  • 220 тисяч гривень – сума платежів на місяць;
  • 25 транзакцій на добу;
  • 100 переказів на місяць.

Крім того, Національний банк України з початком повномасштабних бойових дій встановив обмеження на перекази з карток українських банків на картки іноземних.

Зокрема, ліміти встановили так:

  • Заборонено надсилати кошти за кордон з гривневого карткового рахунку;
  • Ліміт на переказ на закордонні картки з валютних карток українських банків — 100 тис. гривень на місяць.

При цьому суми платежів, які можна надсилати з картки на картку, не регулюються законодавством. Це означає, що фінансові установи мають право встановлювати власні ліміти з грошових переказів з картки на картку для протидії шахрайству та відмиванню грошей. Так, обмеження автоматично застосовуються у банківських додатках та платіжних сервісах. У кожної фінустанови вони свої.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.