Власники Apple Vision Pro повідомляють про тріщину на склі: заміна обійдеться до 800 доларів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Деякі користувачі Apple Vision Pro повідомляють, що на фронтальному склі в районі перенісся з’явилися тріщини.

Усі користувачі залишали Apple Vision Pro підключеною до акумулятора пристрою. Дехто вважає, що проблема може бути пов’язана із заряджанням гарнітури з одягненим м’яким чохлом, що може спричинити проблему з перегрівом скла. Це нібито призводить до появи тріщини в найслабшому місці скла.

Коли AppleInsider зв’язався зі службою підтримки Apple з приводу цієї проблеми, сайту повідомили, що для ремонту їм доведеться заплатити франшизу AppleCare у розмірі 300 доларів. Якщо користувач не скористався AppleCare, йому доведеться викласти 800 доларів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Занепокоєння викликає той факт, що тріщина з’являється в одному і тому самому місці на всіх порушених гарнітурах. Apple ще не прокоментувала цю проблему і, можливо, компанія зберігатиме мовчання з цього приводу, якщо тільки не почне з’являтися більша кількість подібних повідомлень.

Як пише AppleInsider, постраждалим користувачам слід звернутися в службу підтримки Apple і попросити передати їхню справу на вищий рівень, щоб прискорити розслідування потенційного дефекту в пристрої.

Якщо виявиться, що це широко поширена проблема, Apple може бути змушена створити спеціальну програму ремонту для вирішення цієї проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.