Минулого року Google випустила 10 млн апаратів Pixel

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Видання Nikkei Asia повідомляє, що за підсумками 2023 року компанія Google поставила на ринок 10 млн екземплярів смартфонів Pixel. Цього року вона збирається виступити щонайменше не гірше. Інформацією про це поділилося неназване джерело.

Швидше за все, більшість поставок припали на моделі смартфонів Pixel 7 і 7 Pro, проте конкретна інформація з цього питання відсутня. Раніше це ж видання стверджувало, що Google замовила понад 8 млн. смартфонів і більше 7 млн. апаратів Pixel 6.

У першій половині року була представлена ​​модель Pixel 6a, у другій за нею пішла Picel 7a. Також був представлений доладний смартфон Pixel Fold, а ще протягом двох з половиною місяців року продавалися нові моделі Pixel 8 і 8 Pro.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Також видання розповідає про плани виробництва апаратів Pixel 8 в Індії. Таким чином Google намагається диверсифікувати виробництво та випускати апарати не лише на підприємствах у Китаї та В’єтнамі для підвищення стійкості. Перші Pixel 8 Pro повинні почати проводитися тут у другому кварталі, а Pixel 8 у середині року. Google почне випускати смартфони в Індії на невеликих кількостях до того моменту, коли ці моделі дістануться до середини свого життєвого циклу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.