Acer представила нові ноутбуки на базі Ryzen зі спеціальною кнопкою штучного інтелекту

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Acer нещодавно анонсувала два нових ноутбуки Swift Edge 16 і Swift Go 14 на базі новітніх процесорів AMD Ryzen 8040. Ці пристрої створені для ефективного виконання завдань штучного інтелекту завдяки спеціальним нейронним процесорам. Завдяки функціям, спрямованим на покращення онлайн-спілкування, таким як зменшення шуму та розмиття фону під час відеодзвінків, вони покликані зробити віртуальні зустрічі більш комфортними.

Обидва ноутбуки оснащені високоякісними OLED-екранами, графікою Radeon 780M та можуть мати до 32 ГБ оперативної пам’яті. Серце цих машин, чіп Ryzen 8040, особливо популярний завдяки своїм можливостям штучного інтелекту, що обіцяє швидшу продуктивність у завданнях штучного інтелекту порівняно з попередніми моделями.

Цікавим доповненням до цих ноутбуків є кнопка, яка активує Microsoft Copilot, що дозволяє користувачам напряму ставити запитання штучному інтелекту. Ця функція використовує хмарні сервіси для надання відповідей, тобто ШІ ноутбука не працює ізольовано.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Не залишилася поза увагою і безпека, завдяки включенню процесора безпеки Pluton від Microsoft, спрямованого на захист конфіденційної інформації від кіберзагроз.

Swift Edge 16 зосереджений на балансі між потужністю та портативністю. Його 16-дюймовий екран забезпечує чітке та яскраве зображення, не обтяжуючи при цьому ноутбук. Swift Go 14, хоч і менший за розміром, не поступається продуктивністю та якістю екрана і має на меті бути таким же портативним, попри те, що він трохи важчий.

Acer планує запустити Swift Edge 16 у березні за стартовою ціною 1300 доларів, а Swift Go 14 – у квітні за ціною 700 доларів. Ці ноутбуки є відповіддю Acer на продукти зі штучним інтелектом своїх конкурентів, пропонуючи розширені функції у зручному для користувача корпусі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.