Представлено ігровий QD-OLED монітор MSI MAG 341CQP з частотою оновлення 175 Гц

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Після успішного запуску в Китаї компанія MSI розширила доступ до свого QD-OLED монітора MAG 341CQP до США, Великобританії та Європи. Цей 34-дюймовий монітор створений для ігрових ентузіастів, які шукають чудову продуктивність та якість зображення.

Завдяки OLED-панелі Quantum Dot MAG 341CQP забезпечує роздільну здатність 3440×1440, високу частоту оновлення 175 Гц і надзвичайно швидкий час відгуку 0,03 мс. Він підтримує власний 10-бітовий колір і охоплює 99% колірної гами DCI-P3, забезпечуючи яскраві та точні кольори в іграх і при перегляді мультимедійного контенту. Кривизна монітора 1800R посилює ефект повного занурення в ігровий процес.

Ключовою особливістю MAG 341CQP є система охолодження MSI OLED CARE 2.0, яка використовує графенову плівку та спеціальний радіатор для відведення тепла без вентилятора.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

MSI оснастила монітор функціями зі штучним інтелектом, такими як Smart Crosshair, Night Vision AI та Optix Scope, призначеними для покращення ігрової продуктивності. Він також пропонує широкі можливості підключення, включаючи подвійний HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a і USB-C, що робить його універсальним для різних налаштувань.

За ціною $899,99 у США, £998,99 у Великобританії та €1299 в Єврозоні, MAG 341CQP є преміальним варіантом для геймерів. MSI підтверджує, що поставки монітора почнуться в кінці цього місяця на всіх доступних ринках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.