Конференція розробників Microsoft Build 2024 відбудеться 21-23 травня в Сіетлі

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За кілька днів після того, як інсайдер під ніком The Walking Cat назвав дату проведення конференції розробників Microsoft Build, компанія офіційно підтвердила її. Щорічний захід відбудеться 21-23 травня.

На офіційному сайті Build ці дати вже опубліковано. У Twitter на сторінці Microsoft Developer також підтверджено проведення конференції у Сіетлі.

Захід пройде у відкритій у січні минулого року будівлі Summit Building. Тут конференція розробників проводитиметься вперше. На сайті Build є посилання, за яким відвідувачі можуть отримати доступ до додаткових відомостей про конференцію. Тут йдеться, коли розпочнеться реєстрація і скільки коштуватиме відвідати конференцію особисто. Напевно, основні виступи транслюватимуться.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Конференція цікава насамперед розробникам програмного забезпечення, з якими Microsoft поділиться своїми планами наступні 12 місяців. Можуть бути анонси і для широкої публіки. Минулого року на цій конференції було оголошено про інтеграцію віртуального помічника Copilot у систему Windows 11. Напевно, будуть пов’язані з ІІ анонси і цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.