Sony продала вже майже 55 000 000 консолей PlayStation 5

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Як повідомляє популярний ресурс Wccftech, корпорація Sony продала вже 54.8 мільйонів одиниць консолей PlayStation 5, причому за останній квартал було реалізовано 8.2 мільйона одиниць.

Втім, незважаючи на успіхи, компанія переглядає свої прогнози продажів у бік зменшення – багато в чому через те, що в наступному фінансовому році (з квітня 2024 по березень 2025) не буде випущено жодної великої гри для PS5 безпосередньо від самих студій Sony. Втім, життєвий цикл консолі ще далекий від завершення. Уже в найближчому майбутньому вона обжене за продажами застарілу Xbox One, що розійшлася накладом у 58 мільйонів штук, а надалі потіснить і NES – таких приставок було продано близько 62 мільйонів штук.

На думку експертів, у найближчі півроку-рік не слід очікувати ні значного зниження цін на консоль PlayStation 5, ні виходу PlayStation 5 Pro зі збільшеною продуктивністю. У Sony вкрай мало можливостей для зниження виробничих витрат, що ж стосується PS5 Pro – її реліз буде вигідно приурочити до виходу якогось знакового ексклюзиву з високими системними вимогами.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.