Михайло Федоров розповів, як приватні компанії створюють дрони для досягання москви

Україна збільшує виробництво безпілотників, які можуть долітати вглиб території росії. Очільник Мінцифри Михайло Федоров розповів, що приватні компанії переважають у цій сфері.

За словами Федорова, лише одна з 10 українських компаній, що виробляють безпілотники, є державною. У 2023 році виробництво дронів зросло більш ніж у 120 разів, що свідчить про стрімкий розвиток цієї галузі.

Зараз українські компанії активно працюють над створенням дальньомагістральних безпілотників, здатних літати на відстань від 300 до 1000 кілометрів. Це дозволить завдавати удари у глибину території сусідньої країни.

Федоров також зазначив, що Україна досягла певного рівня паритету з росією у виробництві таких безпілотників. З моменту початку програми надання грантів на військову підготовку у приватних школах, більш як 20 000 операторів дронів були підготовлені.

Попри активний розвиток галузі, є проблеми з локалізацією виробництва компонентів для безпілотників. Українські компанії активно шукають шляхи, як зробити виробництво більш незалежним від імпорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я