Американський суд визнав Сяолана Чжана винним у крадіжці технологій корпорації Apple, які пов’язані з розроблюваним автомобілем компанії. Містера Чжана, екс-співробітника Apple, заарештували ще 2018 року. Раніше джерела повідомляли про те, що фахівець викрав технології американської корпорації в інтересах китайської фірми XPeng Motors.
У процесі проведення розслідування цього випадку було виявлено, що містер Чжан дійсно брав обладнання з лабораторії Apple, після чого надсилав конфіденційні дані, що належать компанії, на персональний комп’ютер своєї дружини. Слідство також з’ясувало, що ці дані стосувалися схеми друкованої плати для автомобіля, який розробляють в американській корпорації Apple.
Протягом кількох перших років після арешту містер Чжан не визнавав своєї провини. Однак у 2022 році він надав слідству зізнавальні свідчення.
У результаті екс-інженера Apple було засуджено на 120 днів тюремного ув’язнення, хоча згідно з американським законодавством чоловіка могли ув’язнити на строк до 10 років.
Крім шестимісячного тюремного ув’язнення, містер Чжан також повинен буде виплатити корпорації Apple компенсацію в розмірі майже 147 000 доларів. Крім того, фахівець залишиться під поліцейським наглядом протягом трьох років після звільнення з в’язниці.
Цікаво зазначити, що незважаючи на той факт, що Сяолан Чжан був заарештований у 2018 році, коли тільки велася розробка автомобіля Apple, транспортний засіб американської корпорації не було випущено досі. За інформацією джерел, це станеться не раніше, ніж у 2028 році.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…