Компанія WhatsApp нещодавно оголосила, що масово видалятиме неактивні акаунти. Йдеться про профілі, в які користувачі не заходили понад 120 днів. Робиться це з метою підвищення продуктивності та безпеки сервісу. При видаленні губляться всі дані і листування, тому користувачам рекомендується періодично заходити у свої акаунти.
За даними аналітиків, до 30% акаунтів у популярних месенджерах є неактивними. Це акаунти, які були створені користувачами, але надалі перестали використовуватися з різних причин. Хтось просто забув про існування такого акаунта, хтось перейшов на інший месенджер.
Накопичення великої кількості неактивних акаунтів створює проблеми і для самих месенджерів. Це додаткове навантаження на сервери і бази даних. Крім того, неактивні акаунти можуть ставати мішенню для хакерських атак і спам-розсилок. Інші популярні месенджери, включно з Telegram, Viber, Signal та іншими, також запровадили або планують запровадити політики з виявлення та видалення неактивних акаунтів, що дасть змогу звільнити ресурси, які вони займають.
Виявляється, подібна “цифрова гігієна” важлива не тільки для інтернет-компаній, а й для звичайних користувачів. Неактивні акаунти і накопичені цифрові дані можуть створювати хаос у віртуальному просторі людини. Регулярне “прибирання” допоможе бути більш організованим, сфокусованим і продуктивним в онлайн-середовищі.
У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…
А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…