Україна та Велика Британія запустили UK-Ukraine TechBridge: які напрямки технологічного мосту

Час читання: < 1 хв.

Проєкт UK-Ukraine TechBridge об’єднує потенціал української IT-індустрії та експертизу британського технологічного сектору. Мінцифра зазначає, що ця ініціатива дозволить українським IT-спеціалістам вдосконалити свої навички та отримати досвід від провідних світових компаній, таких як Cisco, Salesforce та Oracle.

Реклама

Окрім цього, в рамках проєкту планується запустити акселераційну програму для стартапів. Ця програма передбачає проведення майстер-класів, менторської підтримки, нетворкінгу та презентації продуктів стартапів перед інвесторами.

Основні напрямки взаємодії в межах UK-Ukraine TechBridge:

  1. Торгівля: Організація торговельних місій та технологічних конференцій для українських технологічних компаній з можливістю виходу на ринок Великої Британії та інших країн.
  2. Розвиток інновацій: Серія воркшопів для аграрного сектору, охорони здоров’я та розмінування з участю експертів відомих IT-компаній обох країн.
  3. Акселерація стартапів: Програма менторства для українських стартапів з участю представників технологічних секторів обох країн.
  4. Навчання: Безплатні курси від Cisco, Oracle та Salesforce для професійних IT-спеціалістів та новачків.
Зараз читають  Київстар попереджає про можливі проблеми зі зв'язком під час відключення електроенергії

Головний акцент UK-Ukraine TechBridge робиться на Мережі об’єднаних малого та середнього бізнесу, а також українських компаній, які потребують цього.

Українські IT-компанії вже можуть подавати заявки на участь у програмі. Очікується, що спільні ініціативи будуть анонсовані найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОМінцифра

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.