Apple пропонує iPhone 15 з унікальною знижкою в Китаї на тлі загострення конкуренції

Час читання: < 1 хв.

Apple (NASDAQ:AAPL) пропонує рідкісні знижки на свої iPhone в Китаї, пропонуючи знижки до 500 юанів ($70) у відповідь на зростаючу конкуренцію на найбільшому в світі ринку смартфонів.

Реклама

Американський технологічний гігант знизив ціни на деякі моделі iPhone на 5%, як зазначено на його китайському сайті в понеділок. Обмежена за часом акція, названа “Місячний Новий рік”, триватиме з 18 до 21 січня, напередодні свята в середині лютого.

Продажі останньої серії телефонів Apple iPhone 15 у Китаї виявилися значно нижчими, ніж у попередніх моделей. Вітчизняні конкуренти, такі як Huawei Technologies і Xiaomi (OTC: XIACF), пропонують конкурентоспроможні моделі, а деякі компанії і державні відомства обмежують використання пристроїв Apple серед своїх співробітників. Це відображає обмеження уряду США на китайські додатки з метою забезпечення безпеки.

Зараз читають  Тім Кук в інтерв'ю після WWDC 2024 пояснив усі нюанси презентації

У перший тиждень 2024 року продажі iPhone в Китаї скоротилися на 30% порівняно з аналогічним періодом попереднього року, вказують аналітики Jefferies. За весь 2023 рік вони впали на 3%. Експерти прогнозують, що конкурентне середовище стане ще жорсткішим цього року.

Apple уже кілька років не знижувала ціни на свої останні моделі iPhone. Скорочення відбулися після презентації у вересні, коли компанія здивувала ринок, не підвищивши ціни на iPhone 15-ї серії.

Онлайн-магазини, включно з Pinduoduo (NASDAQ: PDD), з початку року знизили ціни на iPhone 15 і iPhone 15 Pro на цілих 16%.

Apple поки не прокоментувала цю інформацію.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.