Можливі зміни в законі про мобілізацію: що варто знати

Час читання: < 1 хв.

Українці можуть очікувати змін у законопроєкті про мобілізацію після двох тижнів обговорень у Верховній Раді. Наразі стало відомо про чотири можливі інновації, що можуть вплинути на життя громадян.

Реклама
  1. Електронний кабінет військовозобов’язаних: Замість повісток через електронну пошту вводять електронний кабінет. Це вимагає верифікації та може стати новим етапом для взаємодії зі службою.
  2. Обмеження прав ухилянтів: Розглядається перегляд обмежень для тих, хто ухиляється від призову. Депутати вимагають висновку омбудсмена щодо можливих порушень прав людини.
  3. Бронювання за доходами: Скасування ідеї про бронювання в залежності від обсягу сплачених податків. Тема залишається чутливою і вимагає уважного розгляду.
  4. Мобілізація осіб з інвалідністю третьої групи: Ймовірне виключення цього пункту з законопроєкту.
Зараз читають  Соцмережа X приховуватиме усі лайки

У четвер, 11 січня, Міноборони вже підготувало нову редакцію законопроєкту, реагуючи на гострі обговорення. Слід очікувати подальших змін після вивчення висновків експертів та громадськості.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОForbes

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.