Названо роботу, в якій ШІ не може замінити людину

Час читання: < 1 хв.

Розробники скаржаться на постійні помилки ШІ під час використання його для виявлення вразливостей. Про це пише The Register.

Реклама

Згідно з джерелом, нездатність нейромереж нормально виконувати пошук помилок і вразливостей у програмному забезпеченні було виявлено завдяки програмі Vex Curl. Команда розробників платить гроші тим, хто знаходить серйозні вразливості в їхньому ПЗ, і на поточний момент у рамках програми було виплачено вже понад $70 тисяч.

Під час роботи експерти зіткнулися з проблемою: понад 66% надісланих звітів на перевірку виявляються помилковими. Із 415 репортів дійсно важливими виявилися лише 64, і ще 77 визнали інформативними, тобто такими, що не мають значних наслідків для безпеки.

Зараз читають  Apple має намір зробити свої пристрої ще тоншими

Перевірка показала, що аусорсери, які займаються виявленням помилок, почали використовувати для цього нейромережеві моделі. У результаті співробітники Curl отримують безліч відмінно оформлених звітів, складених чат-ботами, які легко читаються, але які, по суті своїй, виявляються помилковими.

Розробники називають це серйозною проблемою, оскільки використання ШІ в такій справі лише додає їм роботи: перебирати і перевіряти звіти про вразливості їм у будь-якому разі доводиться вручну. У питанні пошуку помилок ПЗ нейромережі поки не здатні замінити людину.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.