Samsung оголосила дату анонсу Galaxy S24

Час читання: < 1 хв.

Samsung щосили готується до запуску нового покоління своєї флагманської серії Galaxy S. Напередодні південнокорейська компанія офіційно оголосила дату прем’єри Samsung Galaxy S24.

Реклама

Традиційний захід Galaxy Unpacked відбудеться 17 січня 2023 року о 10:00 за тихоокеанським часом. Samsung не розкриває тему презентації, але немає сумнівів, що головним цвяхом заходу стане флагманська серія смартфонів Samsung Galaxy S24. Презентація транслюватиметься в режимі реального часу на офіційних каналах Samsung.

У серію Samsung Galaxy S24 увійдуть три моделі. Це базовий Samsung Galaxy S24 і топові Samsung Galaxy S24+ і Galaxy S24 Ultra. Перші дві оснащуватимуться чіпсетом Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 або Exynos 2400 залежно від регіону продажів, тоді як Samsung Galaxy S24 Ultra незалежно від ринку базуватиметься на Snapdragon 8 Gen 3. Нові флагмани успадкують від попередників дизайн і габарити, але при цьому отримають кілька нових функцій на основі штучного інтелекту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.