Лінійку Samsung Galaxy S24 почали продавати за два тижні до офіційного анонсу

Час читання: < 1 хв.

Напередодні офіційного анонсу лінійки смартфонів Samsung Galaxy S24, запланованого на 17 січня, у Бразилії вже почалися продажі флагманської моделі Galaxy S24 Ultra.

Реклама

Це стало можливим завдяки витоку рекламних матеріалів, які були виявлені в одному з місцевих роздрібних магазинів.

На витік видно, що рекламний слоган смартфона – «Galaxy AI is here». Він підкреслює акцент на функціях, пов’язаних із штучним інтелектом, таких як Live Translate та Generative Edit.

Однак, на даний момент не підтверджено, що нові флагмани підтримуватимуть роботу з локальними мовними моделями.

Крім того, повідомляється, що Galaxy S24+ матиме деякі подібності до Galaxy S24 Ultra, включаючи максимальний обсяг оперативної пам’яті в 12 ГБ.

Samsung також збільшила початкові поставки обох моделей, очікуючи, що ексклюзивні функції Galaxy S24 Ultra та покращені характеристики Galaxy S24 Plus підвищать їхню популярність серед споживачів.

На витік також видно QR-код, який веде на сторінку зі збільшеним зображенням флагмана, дозволяючи потенційним покупцям ближче розглянути його дизайн.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.