Процесори Huawei потрапили в топ-5 найпопулярніших у світі

Час читання: < 1 хв.

Huawei, незважаючи на перешкоди, пов’язані з американськими санкціями і дефіцитом чипів, здійснила вражаюче повернення на ринок процесорів.

Реклама

Згідно зі звітом Counterpoint Research за III квартал 2023 року, виробник чипів Hisilicon, що повністю належить Huawei, посів п’яте місце з 3% часткою на глобальному ринку чипсетів.

Це значне досягнення для компанії, яка раніше зазнавала труднощів у пошуку альтернатив після потрапляння до чорного списку уряду США.

Відродження Huawei багато в чому пов’язане з випуском продуктів 2023 року, починаючи із серії смартфонів Mate 60. Смартфон, який отримав процесор Kirin 9000s з підтримкою 5G, став миттєвим хітом у Китаї, завдяки чому Huawei знову повернулася в гонку глобальних виробників чипів.

Зараз читають  Тім Кук в інтерв'ю після WWDC 2024 пояснив усі нюанси презентації

Інші пристрої на базі Kirin, як-от складаний телефон Mate X5 і планшет MatePad Pro 13.2, також отримали позитивні відгуки від користувачів, зміцнюючи позиції компанії на ринку.

Очікується, що цей успіх продовжиться у 2024 році із запуском смартфонів середнього класу лінійки Nova 12, в якій, як передбачається, будуть використовуватися процесори Kirin.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.