Укрпошта доставила перший потяг міжнародних посилок зі Словаччини

Час читання: < 1 хв.

Укрпошта у співпраці з Національною поштою Естонії Omniva та словацькою компанією Interport, за допомогою Укрзалізниці, доставила перший потяг міжнародних посилок зі Словаччини в Україну. Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Реклама

Під час тестової доставки прибуло 3 вагони, що містили близько 80 тисяч міжнародних посилок. Укрпошта зазначила, що це перше таке транспортування вантажними залізничними вагонами з 2002 року.

“Це стало можливим завдяки Укрзалізниці та пошті Естонії, яка є нашим ключовим транзитним партнером у доставці посилок зі світових маркетплейсів”, – зазначили у пресслужбі Укрпошти.

Зараз читають  Київстар попереджає про можливі проблеми зі зв'язком під час відключення електроенергії

Такий метод доставки дозволяє уникнути блокад на кордонах із Польщею та Словаччиною, а також скоротити час перетину кордону до 1 доби. Це стає особливо актуальним в умовах черг та обмежень на автомобільних пунктах пропуску.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОУкрпошта

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.