Без картки, без банкомату: прості способи зняття готівки

Час читання: < 1 хв.

Бувають ситуації, коли вам раптово потрібні готівка, а банкомата поблизу немає, або ж банкомат є, але він не працює.

Реклама

Інша ситуація, коли у вас є банкомат, але ви залишили картку вдома — ми вже розповідали, що робити, якщо банкомат заблокував вашу картку, але сьогодні ми покажемо вам, як зняти готівку без банкомату та без вашої банківської картки.

Виявляється, ви можете знімати гроші не лише у банкоматах, а й у касах супермаркетів, магазинів та заправних станцій. Втім, зняти готівку в банкоматах можна і без картки, але для цього є важливі умови.

Як зняти готівку без банкомату

Українці можуть знімати готівку у національній валюті в касах супермаркетів та АЗС. Це можливо, якщо ви робите деякі покупки і розраховуєтеся банківською картою через термінал. Скажіть касиру, що хочете зняти готівку. Ліміт складає приблизно 6000 гривень.

В яких мережах супермаркетів, магазинів, аптек та заправок доступна ця опція:

  • Сільпо, Fora, Varus, Novus, АТБ, Маркетопт, Ашан.
  • Єва, Аврора, Winetime, Простір, Шик та Блиск, Фокстрот, Зоомастер, Епіцентр, ROSHEN, Крапка, Копійочка та інші.
  • WOG, ОККО, Укрнафта, БРСМ-Нафта.
  • 911, АНЦ, Аптека оптових цін, Біла Ромашка та інші.
Зараз читають  У бета-версії WhatsApp заблокували можливість робити скріншоти профілів у деяких користувачів

Ви можете зняти готівку з банкомату свого банку, не маючи при цьому карти, потрібно лише мати смартфон із додатком банку. У банкоматах різних банків ця процедура може відрізнятися, але, швидше за все, вам доведеться ввести свій номер телефону, просканувати QR-код або підтвердити операцію у додатку або по телефону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.