У мережі магазинів «АТБ» з’явилися роботи-помічники: як це працює та на що вони здатні

Час читання: 2 хв.

Українці отримали можливість зазирнути в майбутнє – у магазинах «АТБ» стартував проєкт роботів-помічників Delivery Cobot. Ці мобільні асистенти вже з’явилися в магазинах у Дніпрі та Києві.

Реклама

На відміну від традиційних промостійок, роботи не заважають руху покупців і не займають багато місця. Delivery Cobot обладнаний екраном та поличками, де можуть розміщуватися товари та надаватися інформація про акції та ціни. Покупці вже встигли взяти їх на озброєння для веселих селфі та навіть невеликих філософських питань.

Проєкт, який зараз перебуває на стадії тестування, планується розгорнути по всій мережі магазинів «АТБ», кількість яких перевищує 1200 по всій Україні. Delivery Cobot обіцяє не лише допомагати з пошуком товарів, але й створювати незабутній досвід покупок.

Зараз читають  Vodafone представив безкоштовний інтернет для планшетів і ноутбуків

Чи стануть ці роботи-помічники новим трендом у торгівлі? Це питання, на яке відповість час. А поки вони готові допомогти в магазинах “АТБ”, роблячи покупки ще зручнішими та цікавішими.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОZaxid.net

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.