В рамках проєкту #LEGOwithUkraine платформа UNITED24 зібрала більше 13 млн грн на відбудову України

Час читання: < 1 хв.

Платформа UNITED24 успішно зібрала 13,5 млн грн на благодійному проєкті #LEGOwithUkraine, який представляє три лего-конструктори, присвячені об’єктам культурної спадщини України. Зібрані кошти будуть спрямовані на відбудову країни.

Реклама

Три об’єкти культурної спадщини – «Україна-мати» у Києві, «Ластівчине гніздо» в Криму та стара водонапірна вежа в Маріуполі – були втілені у лего-форматі талановитими майстрами: Артуром Самковим, Максимом Мітякіним та Євгеном Тонєвим, представниками Польщі, України та США відповідно.

Після старту #LEGOwithUkraine проєкт отримав величезний відгук від творців LEGO з усього світу, які пропонують десятки ідей для розширення колекції українських пам’яток.

Зараз читають  WhatsApp покращив відеодзвінки: що змінилося

У наступній колекції #LEGOwithUkraine з’являться такі об’єкти:

  1. Ханський палац у Бахчисараї.
  2. Одеський національний академічний театр опери та балету.
  3. Підгорецький замок на Львівщині.
  4. Золоті ворота у Києві.
  5. Миколаївська астрономічна обсерваторія.

До створення цих конструкторів долучаться талановиті творці з Німеччини, Польщі та США. Запуск нової колекції заплановано на весну 2024 року.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОUNITED24

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.