E3 завершує історію: ігрову виставку офіційно закривають

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Після декількох років невизначеності, Electronic Entertainment Expo (E3), найбільша ігрова виставка, закривається. Це рішення було прийнято після скасування події у 2023 році та новин про подальшу відсутність у 2024 та 2025 роках, повідомляє The Washington Post.

Реклама

Асоціація розважального програмного забезпечення (ESA), представляючи інтереси галузі в Сполучених Штатах, офіційно підтвердила закриття E3. “Ми відчуваємо пристрасть індустрії, гравців та творців до E3. Важко прощатися з улюбленою подією, але це правильне рішення, враховуючи нові можливості нашої індустрії для охоплення шанувальників та партнерів”, – заявив П’єр-Луї, глава ESA.

Закриття E3 стало несподіваним не лише через пандемію та скасування у 2023 році, але і через рішення компаній, таких як Nintendo та PlayStation, проводити власні презентації. Конкуренти, такі як Summer Game Fest, також повпливали на це.

Остання фізична E3 відбулася у 2019 році, а у 2021 провели онлайн конференцію, яка стала фінальною в історії виставки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Теги
  • E3
ДжерелоThe Washington Post

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: