Apple поділилася результатами роботи спеціальної функції блокування iPhone, що захищає пристрої від кібератак. Орієнтована вона насамперед на окремі групи людей, на кшталт журналістів і політиків.
В інтерв’ю виданню TechCrunch старший інженер компанії заявив, що через рік після анонсу режиму блокування не було зафіксовано жодного успішного випадку злому пристрою. Крім iPhone режим блокування доступний також на iPad, Mac і Apple Watch.
Принцип роботи цього режиму полягає в тому, що під час його активації деякі додатки і служби Apple на пристрої починають працювати інакше. Наприклад, в iMessage блокується більшість вкладень і можливість попереднього перегляду, фільтруються виклики FaceTime від невідомих контактів, із зображень видаляється інформація про місцезнаходження, неможливе завантаження деяких шрифтів на вебсайтах, а також безліч інших подібних нюансів.
У квітні дослідники розкрили перший випадок, коли режим блокування запобіг спробі злому смартфона за допомогою ПЗ Pegasus. Про цю кібератаку повідомила група Citizen Lab, а Apple зі свого боку підтвердила, що уникнути атаки допоміг саме цей режим. А у вересні він вистояв проти атаки через шпигунське ПЗ Predator, створене Cytrox.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…