Apple поділилася результатами роботи спеціальної функції блокування iPhone, що захищає пристрої від кібератак. Орієнтована вона насамперед на окремі групи людей, на кшталт журналістів і політиків.
В інтерв’ю виданню TechCrunch старший інженер компанії заявив, що через рік після анонсу режиму блокування не було зафіксовано жодного успішного випадку злому пристрою. Крім iPhone режим блокування доступний також на iPad, Mac і Apple Watch.
Принцип роботи цього режиму полягає в тому, що під час його активації деякі додатки і служби Apple на пристрої починають працювати інакше. Наприклад, в iMessage блокується більшість вкладень і можливість попереднього перегляду, фільтруються виклики FaceTime від невідомих контактів, із зображень видаляється інформація про місцезнаходження, неможливе завантаження деяких шрифтів на вебсайтах, а також безліч інших подібних нюансів.
У квітні дослідники розкрили перший випадок, коли режим блокування запобіг спробі злому смартфона за допомогою ПЗ Pegasus. Про цю кібератаку повідомила група Citizen Lab, а Apple зі свого боку підтвердила, що уникнути атаки допоміг саме цей режим. А у вересні він вистояв проти атаки через шпигунське ПЗ Predator, створене Cytrox.
Знаєте, на перший погляд, телефон здається ідеальним другом. Він завжди поруч, допомагає в складних ситуаціях,…
У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…