SpaceX успішно запустила 22 супутники Starlink: деталі та плани

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Космічна компанія SpaceX продовжує свої успішні запуски, виводячи на орбіту 22 інтернет-супутники Starlink. Ракета-носій Falcon 9 вирушила із бази Космічних сил США Ванденберг у Каліфорнії.

Реклама

Старт, який відбувся 8 грудня о 10:03 за київським часом, пройшов успішно. Після старту перший ступінь Falcon 9 повернувся на Землю, приземлившись на автоматичну платформу “Of Course I Still Love You” у Тихому океані через 8,5 хвилин.

Це вже 13-й запуск і посадка для даного ракетоносія, і шість з 12 попередніх місій також стосувались супутників Starlink.

22 супутники Starlink були виведені на низьку навколоземну орбіту приблизно за 62,5 хвилини після старту.

Цей успішний запуск став 91-м для SpaceX у 2023 році, що є новим рекордом компанії. Раніше встановлений рекорд, який складав 61 запуск, був зафіксований у 2022 році.

Черговий запуск є частиною стратегії SpaceX розвивати свою глобальну мережу супутників Starlink, яка забезпечить високошвидкісний інтернет у важкодоступних регіонах світу.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоSpace

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: