Apple починає планувати тренінги по використанню Vision Pro для працівників роздрібної торгівлі: реліз наближається

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Технологічний гігант Apple активно готується до запуску своєї новинки – Vision Pro – в роздрібній торгівлі. За даними Bloomberg, компанія розпочала планування тренінгів для працівників роздрібних магазинів та вже відправляє їм необхідне обладнання.

Реклама

За повідомленням інсайдера Марка Гурмана, Apple організовує дводенні тренінги Vision Pro для персоналу, підготовлюючи їх до важливого моменту – запуску напочатку 2024 року.

Кожен Apple Store в США надсилатиме кілька осіб до Каліфорнії для участі в програмі, а після навчання вони повернуться, щоб передати отримані знання решті колективу. Це важливий крок, оскільки процес налаштування Vision Pro є складним, і компанія ретельно готує персонал до важливого завдання.

У звіті також йдеться про те, що Apple почне постачати роздрібним магазинам нове обладнання для збирання та пакування гарнітур Vision Pro. Вірогідно, покупців активно стимулюватимуть отримати пристрій саме в магазині, навіть якщо вони роблять замовлення онлайн.

Реліз Vision Pro, який спочатку планували на січень, за словами Гурмана, відбудеться принаймні до березня 2024 року, якщо не виникнуть непередбачені труднощі. Apple продовжує глибоко готувати своїх співробітників до успішного впровадження нового продукту, щоб забезпечити максимально задоволеного клієнта і вразити світ своєю технологічною інновацією.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоBloomberg

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: