Створено найшвидший у світі SSD-накопичувач

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Phison анонсувала кілька нових продуктів, зокрема SSD-накопичувач PS5026-E26 Max14um Gen5 формату M.2 2280 для роз’єму PCIe Gen 5. Він буде представлений на виставці CES і з’явиться в продажу у 2024 році.

Реклама

Цей накопичувач забезпечує максимальну швидкість послідовного читання і запису до 14 тисяч мегабайт на секунду, що приблизно на третину більше, ніж в інших моделей із топовими характеристиками. У контролері використано фірмовий контролер Phison E26 і багатошарову NAND-пам’ять Micron із пропускною спроможністю 2400 МТ/с.

Накопичувачу потрібне радіаторне охолодження, інакше він може перегріватися і знижувати продуктивність. Це обмежує сценарії його використання, оскільки місця для радіатора зазвичай не передбачено в ноутбуках.

Дату появи в продажу і вартість PS5026-E26 Max14um Gen5 буде розкрито на початку наступного року на CES 2024.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: