Bolt підбив підсумки 2023 року: 1 154 524 бургера, поїздка на 754 кілометри за 21 тисячу гривень та багато іншого

Компанія Bolt, відома своїм широким спектром послуг, підбила підсумки 2023 року, де фактично кожен аспект діяльності встановив свої рекорди.

BOLT FOOD

Найпопулярнішою стравою, замовленою через Bolt Food, виявився бургер. Якщо більш конкретно, то чизбургер, особливо від McDonald’s біля станції метро “Лук’янівська”. Загальна кількість замовлених (та, очевидно, доставлених) бургерів за рік склала 1 154 524 штуки. Найвища ціна замовлення досягала 15 690 гривень, а рекордом за кількістю замовлень упродовж року став користувач, який замовив їжу неймовірні 638 разів.

BOLT RIDES

Найдовша поїздка автомобілем становила 754 кілометри, за неї пасажир сплатив трохи більше 21 тисячі гривень. Найактивніший користувач компанії виконав 1327 поїздок, що дорівнює майже чотири поїздки щоденно. Центральний залізничний вокзал у Києві залишався найпопулярнішою точкою висадки та посадки пасажирів, а година пік для замовлення таксі припадала на період з 21:00 до 22:00.

BOLT SCOOTERS

Понад 500 тисяч людей скористалися самокатами Bolt з початку 2023 року. Найпопулярніша точка старту самокатних подорожей у Києві – станція метро “Політехнічний інститут”, а завершення – “Золоті ворота”. Зафіксовано найдовшу поїздку на самокаті у Дніпрі на відстань 28,4 кілометра, а рекордсмен зі Львова здійснив 853 поїздки.

BOLT INNOVATIONS

Застосунок Bolt отримав інновації у 2023 році, включаючи заплановані поїздки, кнопку екстреної допомоги, можливість поділитися деталями поїздки з друзями та дзвінок водію через додаток. Крім того, в деяких містах України з’явилися нові опції для замовлення поїздок, такі як категорії “Економ” і “Бізнес”.

Компанія також активно брала участь у благодійності, перераховуючи кошти фондам “Таблеточки” та “Повернись живим”. Запущено волонтерський проєкт “Доставка добра”, а також організовано поїздки на понад 2 мільйони гривень для благодійних організацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Як кур’єр, можу сказати що Болт фуд клав свій болт на співробітників компанії, тому не рекомендую працювати чи щось замовляти в цій помийці

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я