Картки Ощадбанку із продовженим терміном дії заблокують з 1 січня 2024 року

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Державний Ощадбанк та уряд ще 29 травня 2023 року домовилися про продовження терміну для ідентифікації одержувачів пенсій до кінця січня 2024 року. Але величезна кількість пенсіонерів можуть втратити пенсії і без перевірок. Оскільки раніше продовжені карти Ощадбанку перестануть працювати 1 січня.

Термін дії карток закінчиться 1 січня

У зв’язку з військовим становищем і зручності клієнтів «Ощадбанк» кілька разів продовжував терміни дії всіх платіжних карток, включаючи соціальні картки, видані внутрішньо переміщеним особам. Тобто клієнту не потрібно було звертатися до відділення для перевипуску чи обміну картки на нову.

Але термін останнього продовження карток «Ощадбанку» за домовленістю з Кабінетом Міністрів України закінчується 1 січня 2024 року, таким чином фактично в новорічну ніч у десятка тисяч пенсіонерів пенсійні картки перетворяться на «марний пластик». Зрозуміло, що частина клієнтів Ощадбанку зможуть відвідати найближче відділення та отримати нові карти.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Але дуже багато пенсіонерів не зможуть цього зробити, оскільки дехто перебуває за межами України або на непідконтрольних територіях. Причин може бути багато. Але поки що ні в Ощадбанку, ні в уряді України, не те що ніяких подальших рішень не приймають, а навіть не згадують про цю проблему.

Хоча, може, справді забули — замоталися…

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.