Стало відомо, що саме Apple зливає владі про власників iPhone: про це варто знати

Компанія Apple оновила на своєму сайті рекомендації для правоохоронних органів. Про це пише MacRumors.

Раніше ми писали, що в мережі з’явилася інформація про розкриття особистих даних користувачів Apple і Google. Компанії нібито готові передавати владі та поліції вміст push-повідомлень своїх клієнтів. Тепер Apple офіційно підтвердила це.

На сторінці сайту компанії, присвяченій юридичним запитам, з’явилася згадка про Apple Push Notification Servicе. У новому пункті Apple пояснила, як працює доставка “пушів” від додатка до користувача:

“Коли користувачі дозволяють встановленому ними застосунку отримувати push-повідомлення, генерується токен Apple Push Notification Service (APNs), який реєструється для цього розробника та пристрою. Деякі додатки можуть мати кілька токенів APN для одного облікового запису на одному пристрої, щоб розрізняти повідомлення та мультимедіа. … Apple ID, пов’язаний із зареєстрованим токеном APNs, можна отримати за допомогою повістки до суду або більш суворого юридичного процесу”.

Судячи з усього, вміст повідомлень не передається за запитом влади – вони можуть отримати лише Apple ID користувача, який користується push від певних додатків. Раніше експерти пояснювали, що захистити від розкриття вмісту “пушів” може наскрізне шифрування листування: у такому разі через сервери Apple і Google проходить зашифроване повідомлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я