Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі

У гаманці Coinbase Wallet з’явилася нова функція, що дозволяє переказувати біткоїни за посиланням, яке можна надіслати через популярні соцмережі та месенджери. Про це повідомляється на сторінці Coinbase Wallet у соцмережі X.

«Тепер користувачі можуть надсилати кошти через різні платформи, де можна поділитися посиланнями», – йдеться у повідомленні Coinbase. Наприклад, можна скористатися такими програмами, як: iMessage, Telegram, WhatsApp, Facebook, Instagram і TikTok.

Натиснувши на посилання, одержувач перейде до магазину застосунків свого пристрою, щоб завантажити Coinbase Wallet, якщо він ще не завантажений. Потім можна створити гаманець в один клік.

За словами представників Coinbase, нова функція покликана вирішити проблеми з міжнародними банківськими переказами, які, як вони стверджують, часто супроводжуються високими комісіями та паперовою тяганиною, а доставка коштів може тривати до п’яти робочих днів.

ЩО ТАКЕ COINBASE WALLET

Coinbase Wallet – це мобільний гаманець від компанії Coinbase. Підтримує біткоїн і різні криптовалюти. Гаманець дозволяє купити цифрові активи з банківської картки, працювати з біржами та децентралізованими застосунками (dApp).

Coinbase Wallet є кастодіальним гаманцем, який не вимагає реєстрації, що спрощує його використання. Попри те, що розробники стверджують, що 98% коштів Coinbase Wallet утримуються на холодних гаманцях, користувачам слід пам’ятати, що збереження своїх активів вони довіряють третім особам.

Завантажити Coinbase Wallet можна на iOS та Android. Також гаманець доступний як розширення для Google Chrome. Перед встановленням браузерної версії потрібно завантажити застосунок на телефон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я