Зеленський: “Україна вийшла на стабільне виробництво 6 нових САУ «Богдана» щомісяця”

Україна підтверджує своє лідерство в оборонній сфері, здійснюючи історичний прорив у виробництві. Президент Володимир Зеленський повідомив, що країна вперше виготовляє аж 6 колісних самохідних артилерійських установок “Богдана” щомісяця. Це не лише досягнення у виробництві важливої техніки, а й великий крок у зміцненні обороноздатності країни.

Серцем цієї артилерійської революції є 2С22 “Богдана”, перша самохідна артилерійська установка, розроблена за стандартами НАТО з калібром 155 мм. Розпочавши роботу над нею ще у 2018 році, українські інженери досягли вражаючого успіху. Президент Зеленський висловив впевненість, що можливості виробництва можна ще збільшити.

Цього літа українські розробники представили оновлену версію САУ “Богдана” на міжнародній оборонній виставці IDEF 2023 у Стамбулі. За їхніми словами, нова модель може виконувати 5 пострілів на хвилину та має дальність стрільби від 40 до 42 км. Завдяки навігаційній системі та повноцінній системі управління вогнем, “Богдана” стала ще ефективнішою.

Президент не обмежився лише анонсами щодо артилерії. Він повідомив про отримання нових ракет для систем протиповітряної оборони та сучасних зенітних комплексів, підкреслюючи постійне оновлення та удосконалення українського арсеналу.

Таке досягнення у виробництві артилерійської техніки стає важливим фактором для України в умовах геополітичних викликів. Артилерійська революція, яку веде країна, свідчить про високий рівень її обороноздатності та готовності протистояти будь-яким загрозам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я