Стратегічний альянс: «Київстар» та Amazon Web Services домовились про важливе партнерство

Найбільший телекомунікаційний оператор України, «Київстар», та провідний постачальник хмарних сервісів, Amazon Web Services (AWS), оголосили про підписання Меморандуму про співпрацю. Це стратегічне партнерство, яке об’єднає двох гігантів у галузі телекомунікацій та хмарних технологій, спрямоване на подальший розвиток українського інформаційного сектору.

Про угоду повідомила пресслужба «Київстар» у своєму офіційному акаунті на Facebook. У дописі зазначається, що це важливий крок для компанії у впровадженні новітніх технологій та інновацій в Україні.

“Ми розвиваємо українські технології, надаючи бізнесу можливість використовувати передові розробки та сервіси для конкурентоспроможності у світі”, – зазначено у повідомленні.

Однією з ключових ініціатив співпраці стане перехід платформи управління даними «Київстар» до AWS. Це дозволить накопичити найкращі практики для подальшого розвитку в Україні. Також передбачено створення спеціалізованої команди, яка буде працювати з технологією AWS, з фокусом на обробці даних та штучному інтелекті.

Наразі відомо, що «Київстар» впроваджуватиме найкращі практики хмарних технологій, розширюючи свій портфель послуг. Клієнтам обіцяють широкий спектр нових сервісів, таких як аналітика в хмарі AWS, міграція інфраструктури в хмару, та забезпечення безпеки даних та захисту від кіберзагроз.

Президент «Київстар» Олександр Комаров підкреслив, що співпраця з AWS відзначає стратегічний крок вперед, підтримуючи принцип компанії бути технологічним лідером на ринку. Генеральний директор VEON Каан Терзіоглу зауважив, що таке партнерство підтверджує привабливість України для міжнародного бізнесу.

“Це важливий крок для розвитку українського бізнесу та його інтеграції в міжнародний контекст”, – додав Комаров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я