Україна модернізує бойові машини піхоти радянських часів

У ситуації повноцінної війни з Росією Українська оборонна промисловість продовжує розвиватися у виробництві нових озброєнь і модернізації існуючих систем озброєння.

Останні зображення в соціальних мережах демонструють чергову ітерацію модернізації бойових машин піхоти (БМП) радянської епохи, які отримали додаткову броню і нові вежі.

Башта Дистанційно оснащена 30-мм автоматичною гарматою КБП-2, 7,62-мм кулеметом, 30-мм автоматичним гранатометом і 2 протитанковими ракетами “Бар’єр”, встановленими збоку башти.

Ця нова система озброєння, розроблена в ініціативному порядку приватною українською компанією, була запатентована в 2023 році. Вона призначена для поліпшення характеристик базової моделі БМП-1, підвищення вогневої потужності і точності вогневих засобів машини.

За даними Defense Express, модернізація БМП-1 є дуже важливим питанням через невідповідність 73-мм гармати 2а28 “Тандер” з ручним (частково механізованим) заряджанням і застарілими прицільними пристосуваннями, які не відповідають сучасним бойовим вимогам.

Цей новий варіант модернізації є економічно ефективним способом модернізації парку радянської техніки, що використовується в українській армії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я