“Нова пошта” відкрила нове відділення в Румунії: адреса та послуги

“Нова пошта” продовжує розширювати свою мережу за кордоном. Недавно було відкрито нове відділення в місті Брашов, Румунія, і це вже другий крок компанії в цій країні. Завершити цей етап планується відкриттям ще одного відділення в Констанці до кінця поточного року.

Адреса нового відділення в Брашові: Str. Brânduselor 72.

Клієнти тепер можуть використовувати послуги “Нової пошти” в Румунії, надсилаючи та отримуючи документи та посилки вагою до 30 кг в Україну та Молдову. Зручною опцією є можливість виклику кур’єра для забору та доставки відправлень в усі куточки країни.

За півроку роботи в Румунії “Нова пошта” вже забезпечила доставку відправлень майже для 8000 осіб. Це свідчить про популярність та впевненість клієнтів у послугах компанії.

Крім того, “Нова пошта” активно розширюється і в інших країнах Європи. Останнім часом були відкриті нові відділення в Німеччині та Латвії, а також запущена кур’єрська доставка в Латвії.

У майбутньому компанія планує розпочати тестування міжнародної доставки між країнами Європейського союзу, що стане доступним вже у 2024 році. “Нова пошта” не лише розширює географію своїх послуг, але й вдосконалює їх, працюючи над інноваційними функціями та сервісами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я