Український стартап Getpin отримав $400 тис. від Presto Ventures для розвитку в Європі та Латинській Америці

Український стартап Getpin успішно залучив $400 тис. інвестицій від чеського венчурного фонду Presto Ventures. Ці кошти будуть використані для розширення продукту в країнах Центральної та Східної Європи, а також для входу на ринки Латинської Америки.

Getpin вже об’єднав понад 100 клієнтів у Центральній та Східній Європі, серед яких великі, середні та малі підприємства, такі як “Нова Пошта”, Ощадбанк, ПУМБ, Stihl, Фора, аптека “Подорожник” та інші.

Стартап пропонує інноваційну технологічну платформу, що дозволяє синхронізувати дані про бізнес та клієнтські відгуки на різних онлайн-сервісах, таких як Google Business Profile, Bing Places for Business, Apple Business Connect, та Facebook Graph API.

Користувачі можуть ефективно керувати інформацією про свій бізнес, масово редагувати дані на різних картах, керувати відгуками та повідомленнями клієнтів, а також централізовано публікувати новини та пропозиції компанії на всіх локаціях.

За допомогою платформи Getpin відбувається збільшення відвідувань локацій бізнесу мінімум на 30%, покращення результатів видачі у пошукових системах та автоматизація бізнес-процесів, пов’язаних з контролем, обробкою й аналізом відгуків та клієнтських звернень.

Наразі команда Getpin об’єднує 27 фахівців з різних країн і планує активно розширювати свою команду, зокрема в Україні, Польщі, Німеччині, Іспанії та Румунії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я