Інсайдери натякнули на можливу назву нових “розумних” окулярів від Samsung

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Samsung готується випустити конкурента AR-гарнітури Apple Vision Pro. Але щоб представити “допилений” продукт, випустить XR-гарнітуру не раніше 2024 року.

Реклама

Днями вендор, через компанію UploadVR, подав у Великій Британії патент на якийсь пристрій під назвою Samsung Glasses. Навряд чи йдеться про повноцінну гарнітуру.

На думку численних інсайдерів, можливо, компанія готується випустити на ринок якийсь проміжний варіант – “розумні” окуляри доповненої реальності. Такі припущення гуляють Мережею, але якихось підтверджень або спростувань з боку Samsung не було.

Деякі експерти припускають, що Samsung Glasses можуть бути простими смарт-окулярами – без AR-технології, з функціями фото- і відеозйомки, можуть мати вбудований “розумний” помічник.

Так чи інакше, компанія може показати Samsung Glasses на презентації смартфона Samsung Galaxy S24.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: